Odzyskiwanie danych niezawodny zwyczaj.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Możesz pozbyć się utraty danych na smartfonie lub tablecie z systemem Android za pomocą programu do odzyskiwania danych. Programy te skanują karty SD, pamięć wewnętrzną i karty microSD oraz obsługują 6000+ urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, LG, OnePlus, Huawei, Xiaomi i Sony. Niektóre z nich pozwalają również wybrać typy plików lub ilość danych, które chcesz odzyskać.

RecoverGo

RecoverGo to darmowe narzędzie do odzyskiwania danych, które może przywrócić usunięte dane z pamięci wewnętrznej, kart SD i kart SIM. Używa prostego trzyetapowego procesu, aby odzyskać usunięte dane bez naruszania integralności urządzenia. Jest kompatybilny z większością smartfonów z systemem Android i nie wymaga rootowania ani innego specjalistycznego oprogramowania. Z RecoverGo możesz odzyskać usunięte pliki z dowolnego urządzenia z Androidem, nie martwiąc się o utratę ważnych danych.

RecoverGo wspiera odzyskiwanie danych z niemal wszystkich typów urządzeń z Androidem, w tym usuniętych zdjęć, kontaktów i filmów. Może odzyskać dane z pamięci wewnętrznej i kart SD, a także z WhatsApp i innych aplikacji do przesyłania wiadomości. Jest również w stanie odzyskać dane z różnych formatów plików, w tym mp3, wideo i dokumentów.

RecoverGo Android to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które pozwala odzyskać utracone dane z rozbitych urządzeń. Jego inteligentna funkcja podglądu pozwala na obejrzenie możliwych do odzyskania danych przed przywróceniem ich na urządzenie. Narzędzie posiada również bezbłędny tryb odzyskiwania, który pozwala wybrać to, co musisz odzyskać.

RecoverGo Android jest w 100% bezpieczny i działa z tysiącami smartfonów z systemem Android. Obsługuje telefony Samsung, LG, HTC i Motorola. Jest również kompatybilny z urządzeniami Google i Sony. Na koniec pozwala na tworzenie kopii zapasowych danych przez USB.

Dr. Fone

Jeśli zastanawiasz się, jak używać Dr. Fone do odzyskiwania utraconych danych z telefonów z systemem Android, nie jesteś sam. To narzędzie jest niezwykle pomocne. Pomaga odzyskać dane nawet z uszkodzonych urządzeń. Aby użyć tego narzędzia, musisz włączyć debugowanie USB w telefonie z Androidem i mieć urządzenie zakorzenione.

Oprócz odzyskiwania danych z telefonów z systemem Android, program ten pomaga użytkownikom zarządzać danymi smartfonów, naprawiać błędy systemowe i wykonywać wiele innych operacji. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest to idealne narzędzie do przywracania utraconych danych. Program pomaga również odzyskać usunięte pliki z rozbitych lub uszkodzonych urządzeń.

Obsługuje różne urządzenia z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S4 i iPhone X. Może odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej i karty SD. Przywróci usunięte pliki multimedialne, wiadomości tekstowe i dokumenty. Możesz także odzyskać utracone kontakty, obrazy i dzienniki czatów. To oprogramowanie odzyskuje również usunięte pliki z urządzeń z systemem Android, które przeszły reset fabryczny.

Oprócz odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z urządzeń z systemem Android, to oprogramowanie może również przywrócić całe urządzenie lub konto iCloud. Jeśli obawiasz się o funkcjonalność telefonu, możesz również użyć Dr. Fone Toolkit dla Androida. Aby korzystać z tego oprogramowania, będziesz potrzebował komputera i kabla USB. Możesz kupić dożywotnią subskrypcję na jeden komputer lub dożywotnią licencję na trzy komputery. Oprogramowanie oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oprócz odzyskiwania danych ze smartfonów, to oprogramowanie może również pomóc w przywróceniu danych z Android TV box i tabletów.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery to potężna aplikacja, która pozwala odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android i komputerów Mac. Obsługuje system macOS Ventura. Użytkownicy mogą łatwo odzyskać usunięte lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android i przenieść je na swoje komputery za pomocą tego programu. Oprogramowanie ma wiele funkcji, w tym autozapis, odzyskiwanie plików i podgląd plików.

Oprogramowanie pozwala odzyskać usunięte treści tekstowe, zdjęcia i inne dane z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać usunięte pliki, takie jak kontakty i historia połączeń. Możesz nawet użyć tego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych urządzenia z systemem Android na komputerze. Jest on dostępny za darmo. Ten program będzie skanować swoje urządzenie, a następnie pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac to potężna aplikacja, która pozwala selektywnie odzyskiwać dane z urządzeń z systemem Android. Obsługuje prawie wszystkie urządzenia z systemem Android, w tym HTC, LG i HUAWEI. Pomaga również zarządzać telefonem i danymi, a także ma funkcję, która chroni indywidualne informacje.

AnyMP4 iPhone Transfer Pro obsługuje przenoszenie danych między urządzeniami z systemem Android i iOS. Oferuje również zaawansowane funkcje, w tym Contacts Backup/Restore, Ringtone Maker i HEIC Converter. Oprogramowanie pomaga zarządzać i tworzyć kopie zapasowe danych z telefonów komórkowych, a nawet tworzyć ich kopie zapasowe na komputerze.

AirMobie

Czy trzeba odzyskać zdjęcia, filmy, muzykę, a nawet historię połączeń, prawdopodobnie użyłeś jednego lub więcej programów do odzyskiwania danych Android. Narzędzia te oferują potężne możliwości odzyskiwania i są kompatybilne z prawie każdym urządzeniem z systemem Android. Oferują one również podgląd możliwych do odzyskania danych, dzięki czemu można zobaczyć, czy są one nadal dostępne. I, nie musisz wydawać fortuny, aby uzyskać oprogramowanie.

Oprogramowanie jest łatwe w instalacji i obsłudze, posiada przyjazny UI. Funkcje programu pozwalają na łatwe odzyskanie usuniętych plików, nawet jeśli pliki zostały mocno zmodyfikowane. Obsługuje wiele typów plików, a przy tym nie narusza prywatności użytkownika i nie zakłóca jego plików. Wspiera również użytkowników systemu Windows, co czyni go jeszcze bardziej użytecznym.

AirMobie do odzyskiwania danych z systemu Android obsługuje szeroką gamę urządzeń, w tym iPhone’a firmy Apple. Za pomocą jednego kliknięcia można przywrócić utraconą zawartość z dowolnego urządzenia z systemem Android. Ten program ma również możliwość odblokowania zablokowanych telefonów. Jest to bardzo ważne, jeśli twój telefon zostanie skradziony lub zgubiony.

Ma potężny algorytm i interfejs użytkownika, i działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android 2.3+. Obsługuje również różne formaty plików, a nawet działa z zakorzenionymi urządzeniami. Program jest bezpłatny i jest łatwy w użyciu i aktualizacji. Możesz nawet skontaktować się z obsługą klienta oprogramowania, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z odzyskiwaniem plików.

iMyFone D-Back

Jeśli straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz użyć iMyFone D-Back, aby szybko i łatwo je przywrócić. Program pozwala wybrać pliki lub dane i przywrócić je poprzez kliknięcie przycisku. Ta opcja selektywnego przywracania jest świetną funkcją, ponieważ pozwala selektywnie odzyskać usunięte lub przypadkowo usunięte dane. Możesz nawet odzyskać pliki multimedialne z aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak WhatsApp.

Oprogramowanie androidowe iMyFone D-Back jest niedrogie i posiada prosty interfejs użytkownika. Możesz wybrać bezpłatną wersję próbną i płatną, w zależności od potrzeb. Istnieją również miesięczne i roczne opcje subskrypcji. Oprogramowanie wymaga kabla USB, aby uzyskać dostęp do urządzenia i wykonuje skanowanie, które może pomóc w odzyskaniu usuniętych lub utraconych plików. Oferuje również bezpłatne aktualizacje i wsparcie klienta.

Kolejną cechą iMyFone D-Back jest możliwość odzyskania usuniętych danych nawet po resecie fabrycznym. Po zainstalowaniu programu i utworzeniu pliku bazy danych, szybko i dokładnie przeskanuje on Twoje urządzenie. Program udostępni nawet podgląd wyników skanowania.

iMyFone D-Back Android to wszechstronny program do odzyskiwania danych, który działa zarówno na telefonach z systemem Android, jak i iOS. Może nawet odzyskać dane z uszkodzonych telefonów. Jest bezpieczny w użyciu i nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. I nie zajmuje dużo miejsca na komputerze.

FoneLab

FoneLab to narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android, które może być używane do odzyskiwania danych z urządzenia. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i pozwala selektywnie odzyskiwać usunięte pliki. Program pozwala również odzyskać dane z różnych typów nośników pamięci, w tym kart SD, telefonów komórkowych i kart SIM. Działa jak standardowe narzędzie do odzyskiwania plików i wymaga minimum dwóch GB pamięci RAM.

Jeśli Twoje urządzenie z systemem Android zostało wymazane lub doznało ataku wirusa, możesz odzyskać z niego usunięte pliki z pomocą FoneLab Android Data Recovery. Aplikacja obsługuje większość typów urządzeń z systemem Android i jest kompatybilna z wieloma różnymi systemami operacyjnymi. Odzyskuje dane z wielu rodzajów nośników pamięci, takich jak zdjęcia, dokumenty i filmy. Pozwala również zapisać odzyskane dane na komputerze. To oprogramowanie może pomóc Ci przywrócić utracone lub usunięte dane w ciągu kilku minut.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych FoneLab Android obsługuje wiele typów plików, w tym kontakty, filmy i zdjęcia. Może nawet odzyskać kontakty w różnych formatach, takich jak VCF, CSV i HTML. Może również odzyskać usunięte pliki audio i wideo, a nawet określone załączniki.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]